+ 90 212 852 4242 info@germoteknik.com

Hakkımızda

Germo Teknik, 1999 yılında kurulmuş olup, enerji sektöründe faaliyet göstermektedir. Firma; kurucusu İbrahim Düz’ün girişimleri ve uzman mühendis kadrosu ile Germo Teknik bünyesinde 2011 yılında “ Germo Stein” markası adı altında başlatılan Ar-Ge çalışmaları neticesinde, Panel Taş Isı Akü Sistemi’ni geliştirmiştir.

Uluslararası platformda istenilen tüm testlere tabi tutulan Germo Stein Panel Taş Isı Akü Sistemi; güç ve ısı verimlilik  özelliğini kanıtlamış, üstün tasarım teknolojisi sayesinde düşük enerji sarfiyatı ile yüksek verimlilikte etkin ısıtma gerçekleştirerek, bilim adamlarının  dikkatini üzerine çekmiştir.

Germo Stein Panel Taş Isı Akü Sistemi ile temel amacımız, yüksek ısı verimliliği ile enerji sarfiyatını önlemek ve yüksek yatırım  maliyetlerini azaltmaktır. Enerji tasarrufu ile doğa ve ekonominize sağlayacağı katkı düşünüldüğünde, Germo Stein Akü sistemleri düz yüzeyi, temiz, hijyenik ve ergonomik yapısı ile bir teknoloji harikasıdır.

Germo Stein Panel Taş Isı Akü Sistemleri nihai noktada ürün haline getirilmiş Ürünümüz. PATENTLİ, TÜV ve CE. Belgeli. Ayrıca İSTANBUL TEKNİK üniversitesinden yapılan test ve verimlilik rapor belge sinede sahiptir. Markamız tescillidir.