Germo Stein Modern, Şık ve Estetik

Germo Stein’in Hammaddesinin Öz ısısı düşük olması nedeniyle ‘panel taş ısı aküsü’ sayesinde düşük enerji sarfiyatıyla maksimum sıcaklığını her alanda hissettirir. Modern ve şık tasarımı ile mekanlara ayrı bir hava katarak kullanıcılarına daha geniş alanlar bırakır. Ön ve arka yüzeylerinin aynı özelliklere sahip oluşu dengeli ısı dağılım avantajını sağlar.

Üstün teknik özelliklere sahip olan, Germo Stein panel taş ısı aküsü, bir radyatörden beklenebilecek bütün ihtiyaçları karşılayan bir üründür. Düz yüzeyi ve keskin hatlara sahip dış görünüşü ile her türlü mekana şıklık katan bir tasarıma sahiptir. Ayrıca mobil ısıtıcı şeklinde tasarlanmış modelleri, montaja gerek duymadan kullanıcılara opsiyonel, ve pratik kullanım alanı verir.

Germo Setin ile Isıtma ve konfor bir arada!

Germo Stein Panel Taş Isı Akü Sistemleri. Elektrik enerjisi ile çalışmaktadır. ilave tesisat ve cihazlara gerek duyulmadan, verilen enerjinin tamamını ortama ısı olarak transfer eder. Aynı zamanda panel Taş Isı Aküsü ısıyı kendi bünyesine de depolayarak elektrik kesildiğinde ısıyı vermeye devam eder. Böylece ısıtma projelerinin uygulanmasında  estetik açıdan karşılaşılan çeşitli mimari sorunlar da çözümlenmiş olur.

Avrupa’nın ünlü test enstitüsü TÜV Rheinland ve İSTANBUL TEKNİK üniversitesi tarafından, bağımsız laboratuvarlarda gerçekleştirilen testler sonucun da, Germo Stein Panel Taş Isı Akü Sistemleri verimliliği ve güvenilirliğini kanıtlanmıştır.

Germo Stein Taştan Gelen Isı: Sağlıklı ürün, sağlıklı yaşam

Germo stein panel taş ısı Akü sistemlerinin rezistansları ise taş blok içine hapsedildiğinden; hava, yüksek sıcaklığa temas etmeden  ısıtılmaktadır.   Germo Stein, Özel tasarlanmış işleyiş sistemi ile havanın nemlendirilmesini sağlar. Hissedilen sıcaklık artar ve kuru hava sorunu da giderilmiş olur.

Her ortamda bulunan bakteri ve uçuşan toz partikülleri nemlendirme sayesinde özgül ağırlıkları artarak bu sayede aşağı inmeleri sağlanmış olur. Isıtma işlemi sırasında, partiküller ve bakterilerin yanması engellendiğinden, rahatsız edici kokular da giderilmiş olur. Böylece ortam temiz ve ferah kalır. Duvar, pencere ve perdelerde oluşan is ve kirlilik de son bulur. Astım hastalığı olan yaşlılar ve Çocuklar için daha temiz bir ortam sağlanmış olur.

Germo Stein Isıtma teknolojisinin doğru adresi

Mühendislik ve geometrik hesaplamalar dikkate alınarak, ‘Germo Stein Panel Taş Isı Akü Sistemleri’nin yüzey alanında, hava sirkülasyonu için birçok hava kutucuğu dizayn edilmiştir. aynı zamanda hava Etkin bir şekilde ısınarak alüminyum kutucuklar sayesinde, hava maksimum hıza ulaşarak ortama transfer edilir.

PİYASADA Mevcut Klasik Elektrikli ısıtıcıların rezistansları yüksek sıcaklıkta çalışmaktadır. Bir diğer dezavantajları ise rezistansların yüzey alanında oluşan yüksek sıcaklık, hava ile sürekli temas halinde olduğu için oksijen azalmasına ve havanın kurumasına sebep olmaktadır.

Germo Stein Kullanım Alanları

Evden tekneye, fabrikadan ofise ve Her yerde…
Daireler, villalar, ofisler, inşaat konteynerleri, prefabrik evler, hastaneler, gemiler, yatlar, tekneler ve fabrikalar… Kısacası; tüm kapalı ve yarı kapalı alanlar. Germo Stein, ısıtma ihtiyacı olan her yer için idealdir.
Zarif görünümü ve sağlamış olduğu işlevsel montaj kolaylığı, her mekanda kullanıcısına ayrıcalıklı olmanın keyfini yaşatır.

Doğa Dostu Germo Stein

Germo stein panel taş ısı akü sistemleri elektrik enerjisi ile çalışır. Bu nedenle karbon salınımı yapmaz ve doğa dostu bir üründür. Geri dönüşüme uygun doğal malzemelerden üretilmiştir.
Kendine özel Nano teknoloji ile donatılmış panel taş ısı aküsü, hızlı ısınıp geç soğuma özelliğiyle, ayrıca kullanıcılarına ergonomik avantajlar sunar.
Germo Stein ile mekanlar ısınır. Küresel ısınmaya katkınız olmaz.